FINAŁY 2015
Kontakt - otwórz

Ćwierćfinały:

- Mecz nr 1 - 1 miejsce w grupie I vs 4 miejsce w grupie II - Piotr Behrendt vs Arkadiusz Dobosz 6:1/6:4
- Mecz nr 2 - 2 miejsce w grupie I vs 3 miejsce w grupie II - Arek Cieślik vs Tomasz Karnacki 1:6/5:7
- Mecz nr 3 - 3 miejsce w grupie I vs 2 miejsce w grupie II - Janusz Mazur vs Stanisław Małachowski 5:7/4:6
- Mecz nr 4 - 4 miejsce w grupie I vs 1 miejsce w grupie II - Kazimierz Majewski vs Andrzej Bednarz 0:6/2:6

Półfinały

- Mecz nr 5 - zwycięzca meczu nr 1 vs zwycięzca meczu nr 3 - Piotr Behrendt vs Stanisław Małachowski 6:2/6:3
- Mecz nr 6 - zwycięzca meczu nr 2 vs zwycięzca meczu nr 4 - Tomasz Kornacki vs Andrzej Bednarz 4:6/3:6

Finały:

Finał - zwycięzca meczu nr 5 vs zwycięzca meczu nr 6 - Piotr Behrendt vs Andrzej Bednarz 2:6/0:6
Mecz o 3-4 miejsce - przegrany meczu nr 5 vs przegrany meczu nr 6 - Tomasz Kornacki vs Stanisław Małachowski 6:7/6:3/4:6


 

Wyniki grupa I

 

LP IMIĘ I NAZWISKO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. ARKADIUSZ CIESLIK  

2:0

6:1/6:0

2:0

6:3/6:4

2:0

6:4/7:5

x x

1:2

6:1/2:6/6:7

2. JANUSZ MAZUR

0:2

1:6/0:6

 

2:0

6:2/6:4

2:0

6:1/6:1

x x

0:2

2:6/3:6

3. KAZIMIERZ MAJEWSKI

0:2

3:6/4:6

0:2

2:6/4:6

 

2:0

6:4/6:4

x x

0:2

0:6/0:6

4. MIŁOSZ FRYDRYCH

0:2

4:6/5:7

0:2

1:6/1:6

0:2

4:6/4:6

  x x

0:2

0:6/2:6

5. ERYK FRIESKE x x x x   x x
6. MACIEJ PRZESŁAWSKI x x x x x   x
7. PIOTR BEHRENDT

2:1

1:6/6:2/7:6

2:0

6:2/6:3

2:0

6:0/6:0

2:0

6:0/6:2

x x  

 

Tabela grupa I

 

LP IMIĘ I NAZWISKO MECZE SETY GEMY PUNKTY
1. PIOTR BEHRENDT 4 8:1 50:21 11
2. ARKADIUSZ CIESLIK 4 7:2 51:31 10
3. JANUSZ MAZUR 4 4:4 30:32 8
4. KAZIMIERZ MAJEWSKI 4 2:6 25:44 6
5. MIŁOSZ FRYDRYCH 4 0:8 21:49 4

 

 

Wyniki grupa II

 

LP IMIĘ I NAZWISKO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. ANDRZEJ FRĘŚKO  

0:2

3:6/4:6

0:2

4:6/5:7

0:2

0:6/0:6

2:0

6:1/6:1

0:2

4:6/4:6

 
2. ARKADIUSZ DOBOSZ

2:0

6:3/6:4

 

0:2

1:6/6:7

0:2

5:7/4:6

2:0

6:4/6:1

0:2

2:6/3:6

2:0

6:3/6:2

3. TOMASZ KORNACKI

2:0

6:4/7:5

2:0

6:1/7:6

 

1:2

6:4/3:6/0:6

2:0

6:1/6:2

0:2

4:6/4:6

2:0

6:1/6:0

4. ANDRZEJ BEDNARZ

2:0

6:0/6:0

2:0

7:5/6:4

2:1

4:6/6:3/6:0

 

2:0

6:1/6:0

2:0

6:2/6:1

2:0

6:1/6:0

5. RADOSŁAW JANDY

0:2

1:6/1:6

0:2

4:6/1:6

0:2

1:6/2:6

0:2

1:6/0:6

 

1:2

0:6/6:4/2:6

0:2

2:6/5:7

6. STANISŁAW MAŁACHOWSKI

2:0

6:4/6:4

2:0

6:2/6:3

2:0

6:4/6:4

0:2

2:6/1:6

2:1

6:0/4:6/6:2

 

2:1

5:7/6:2/6:1

7. MARTYNA JANKOWSKA  

0:2

3:6/2:6

0:2

1:6/0:6

0:2

1:6/0:6

2:0

6:2/7:5

1:2

7:5/2:6/1:6

 

 

Tabela grupa II

 

LP IMIĘ I NAZWISKO MECZE SETY GEMY PUNKTY
1. ANDRZEJ BEDNARZ 6 12:1 77:23 17
2. STANISŁAW MAŁACHOWSKI 6 12:2 72:51 14
3. TOMASZ KORNACKI 6 9:4 70:51 14
4. ARKADIUSZ DOBOSZ 6 6:6 57:55 12
5. MARTYNA JANKOWSKA 5 3:8 30:60 7
6. ANDRZEJ FRĘŚKO 5 2:8 39:51 7
7. RADOSŁAW JANDY 6 1:12 26:77 6

Login Form

ITF - PZT PROTENIS

Mapa dojazdowa

Drukuj

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Plików Cookies.